Pomoc dorgowa Kraków
Ubezpieczenie. Dokument ubezpieczenia wraz z kluczykami
Gruszka
14.06.2024
Od 1 lipca 2024 roku obowiązują wyższe kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC. Dlaczego i jakie? Przeczytajcie.
Żołnierze wchodzący do samochodu terenowego
Gruszka
12.06.2024
Ostatnio wielu właścicieli SUV-ów i terenówek dostało dziwne listy od wojska. Ty też? Spokojnie, nie panikuj, przeczytaj nasz tekst, a dowiesz się co i jak.
Strefa Czystego Transportu
Gruszka
11.06.2024
Warszawa wprowadza Strefę Czystego Transportu (SCT)! To przełomowy moment nie tylko dla Warszawy, ale i dla całego kraju, Czy jest się czego bać?.
Nieoznakowany Radiowóz policji z grupy Speed
Gruszka
10.06.2024
Wakacje tuż-tuż, a wraz z nimi czas na zasłużony odpoczynek. Pamiętajmy jednak, że na drodze czyhają nie tylko niebezpieczeństwa natury obiektywnej, dziury w drodze, dzikie zwierzęta, ale i... skryci strażnicy porządku, nieoznakowane radiowozy. Dzis podpowiemy wam, jak można je rozpoznać.
Jeleń na środku drogi w zielonym lesie
Gruszka
08.06.2024
Lato rozgościło się w pełni, a wraz z nim wzrasta aktywność dzikich zwierząt. Ranki i wieczory to czas, kiedy najczęściej możemy spotkać je na drogach. Sprawdź, jak uniknąć kłopotów z najaktywniejszą częścią tych ekosystemów
Dziewczyna na miejskim rowerze
Gruszka
14.05.2024
W tym artykule analizujemy obowiązujące przepisy, rozróżniając kary za jazdę w stanie "po spożyciu alkoholu" i "pod wpływem alkoholu", a także zwracamy uwagę na konsekwencje prawne i społeczne takiego wykroczenia.
Laweta z naczepą przewożąca samochody Opel Corsa
Gruszka
13.05.2024
Rynek aut używanych w Polsce przeżywa prawdziwy boom. Ceny spadają, a import aut z zagranicy gwałtownie rośnie.
Fotoradar TraffiStar SR390
Gruszka
07.05.2024
Polskie drogi stają się coraz bardziej bezpieczne dzięki coraz większej liczbie fotoradarów stacjonarnych. Nowoczesne urządzenia, takie jak TraffiStar SR390, potrafią wykrywać wykroczenia nie tylko w jednym kierunku, ale również w obu, a także rejestrują obraz i dźwięk.
Polski blankiet prawa jazdy, opóźnienie z klepsydrą
Gruszka
06.05.2024
Ostatnimi czasy obserwujemy wydłużenie czasu oczekiwania na wydanie nowego prawa jazdy. Wiele osób zastanawia się, co jest tego przyczyną. Postanowiłem przyjrzeć się temu zagadnieniu bliżej i przedstawić Wam kilka kluczowych informacji.
1234...
Go to top